Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology H48-2-300-300-10.0-1A
H48-2-300-300-10.0-1A
5S-H48-2-300-300-10.0-1A
H48-2-300-300-10.0-1A
H48-2 SHEET 300X300X10MM W/ADH
| Shape: | Square |
| Outline: | 300.00mm x 300.00mm |
| Thickness: | 0.394 (10.00mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 2.2 W/m-K |