H48-2-15-15-0.1
5S-H48-2-15-15-0.1
H48-2-15-15-0.1
THERMAL PAD H48-2 15X15X0.1MM
| Shape: | Square |
| Outline: | 15.00mm x 15.00mm |
| Thickness: | 0.0039 (0.100mm) |
| Material: | Silicone Elastomer |
| Adhesive: | - |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 2.2 W/m-K |