GT20-30-25-0.23
5S-GT20-30-25-0.23
GT20-30-25-0.23
GT20 30X25X0.23MM
Product Description
| Series: | GT20 |
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 30.00mm x 25.00mm |
| Thickness: | 0.009 (0.229mm) |
| Material: | Silicone Elastomer |
| Adhesive: | - |
| Backing: | Fiberglass |
| Carrier: | Green |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 2.0 W/m-K |