GT15-60-30-0.23
5S-GT15-60-30-0.23
GT15-60-30-0.23
GT15 60X30X0.23MM
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 60.00mm x 30.00mm |
| Thickness: | 0.009 (0.229mm) |
| Material: | - |
| Adhesive: | - |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 1.5 W/m-K |