Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology GT15-32-25-0.23-1A
GT15-32-25-0.23-1A
5S-GT15-32-25-0.23-1A
GT15-32-25-0.23-1A
GT15 32X25X0.23MM W/ADH
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 32.00mm x 25.00mm |
| Thickness: | 0.009 (0.229mm) |
| Material: | - |
| Adhesive: | Adhesive - One Side |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 1.5 W/m-K |