Thermal - Pads, SheetsPanasonic Electronic Components EYG-T7070A30A
EYG-T7070A30A
5S-EYG-T7070A30A
EYG-T7070A30A
GRAPHITE-PAD THICKNESS 3.0MM
| Shape: | Square |
| Outline: | 70.00mm x 70.00mm |
| Thickness: | 0.118 (3.00mm) |
| Carrier: | Black |
| Color: | 2.36??????C/W |
| Thermal Resistivity: | 13 W/m-K |