Thermal - Pads, SheetsPanasonic Electronic Components EYG-T3535A20A
EYG-T3535A20A
5S-EYG-T3535A20A
EYG-T3535A20A
GRAPHITE-PAD THICKNESS 2.0MM
Product Description
| Series: | Graphite-PAD |
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 35.00mm x 35.00mm |
| Thickness: | 0.079 (2.00mm) |
| Material: | Graphite Resin |
| Adhesive: | Adhesive - Both Sides |
| Backing: | - |
| Carrier: | Black |
| Color: | 1.93??????C/W |
| Thermal Resistivity: | 13 W/m-K |