Thermal - Pads, SheetsPanasonic Electronic Components EYG-A121804V
EYG-A121804V
5S-EYG-A121804V
EYG-A121804V
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 180.00mm x 115.00mm |
| Thickness: | 0.0016 (0.040mm) |
| Material: | Graphite |
| Adhesive: | Adhesive - One Side |
| Backing: | - |
| Carrier: | Gray |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 1350 W/m-K |