Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology DC0025/01-TI900-0.12-2A
DC0025/01-TI900-0.12-2A
5S-DC0025/01-TI900-0.12-2A
DC0025/01-TI900-0.12-2A
TI900 SIP 0.12MM W/ADH
Product Description
| Series: | Ti900 |
| Usage: | SIP |
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 36.83mm x 21.29mm |
| Thickness: | 0.0050 (0.127mm) |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 1.8 W/m-K |