Thermal - Pads, Sheetst-Global Technology DC0011/08-TI900-0.12-2A
DC0011/08-TI900-0.12-2A
5S-DC0011/08-TI900-0.12-2A
DC0011/08-TI900-0.12-2A
TI900 TO-220 0.12MM W/ADH
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 19.05mm x 12.70mm |
| Thickness: | 0.0050 (0.127mm) |
| Material: | Silicone |
| Adhesive: | Adhesive - Both Sides |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 1.8 W/m-K |