57.5MM-57.5MM-10-8815
5S-57.5MM-57.5MM-10-8815
57.5MM-57.5MM-10-8815
TAPE ADHESIVE TRNSFR 57.5X57.5MM
Product Description
| Series: | 8815 |
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 57.50mm x 57.50mm |
| Thickness: | 0.015 (0.381mm) |
| Material: | Acrylic |
| Adhesive: | Adhesive - Both Sides |
| Backing: | Polymer |
| Carrier: | White |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 0.6 W/m-K |
| Thermal Conductivity: | |
| Other: | ,, |
Related special
- TE Connectivity AMP Connectors
- POWER D/LOCK CAP HSG 10P NAT(GWT
- In stock
- Molex
- 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut