49.53MM-48.26MM-25-5590H-05
5S-49.53MM-48.26MM-25-5590H-05
49.53MM-48.26MM-25-5590H-05
49.53MM X 48.26MM 1=25/PK
Product Description
| Series: | 5590H |
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 48.26mm x 49.53mm |
| Thickness: | 0.019 (0.500mm) |
| Material: | Acrylic Elastomer |
| Adhesive: | Tacky - Both Sides |
| Backing: | - |
| Carrier: | Gray |
| Color: | 0.46??????C/W |
| Thermal Resistivity: | 3.0 W/m-K |