45MM-30MM-25-8810
5S-45MM-30MM-25-8810
45MM-30MM-25-8810
45MM X 30MM 1=25/PK
Product Description
| Series: | 8810 |
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 45.00mm x 30.00mm |
| Thickness: | 0.010 (0.254mm) |
| Material: | Acrylic |
| Adhesive: | Adhesive - Both Sides |
| Backing: | Polyester |
| Carrier: | White |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 0.6 W/m-K |