36.83MM-19.81MM-25-8815
5S-36.83MM-19.81MM-25-8815
36.83MM-19.81MM-25-8815
36.83MM X 19.81MM 1=25/PK
Product Description
| Series: | 8815 |
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 36.83mm x 19.81mm |
| Thickness: | 0.015 (0.381mm) |
| Material: | Acrylic |
| Adhesive: | Adhesive - Both Sides |
| Backing: | Polyethylene-Terephthalate (PET) |
| Carrier: | White |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 0.6 W/m-K |
| Thermal Conductivity: | |
| Other: | ,, |
Related special
- TE Connectivity
- Socket Contact Tin 18-24 AWG Crimp Power
- In stock
- Molex
- 2 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)