35MM-35MM-25-8815
5S-35MM-35MM-25-8815
35MM-35MM-25-8815
35MM X 35MM 1=25/PK
Product Description
| Series: | 8815 |
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 35.00mm x 35.00mm |
| Thickness: | 0.015 (0.381mm) |
| Material: | Acrylic |
| Adhesive: | Adhesive - Both Sides |
| Backing: | Polyethylene-Terephthalate (PET) |
| Carrier: | White |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 0.6 W/m-K |
| Thermal Conductivity: | |
| Other: | ,, |
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)