26.04MM-25.53MM-25-8815
5S-26.04MM-25.53MM-25-8815
26.04MM-25.53MM-25-8815
26.04MM X 25.53MM 1=25/PK
Product Description
| Series: | 8815 |
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Rectangle |
| Outline: | 25.40mm x 26.04mm |
| Thickness: | 0.015 (0.381mm) |
| Material: | Acrylic |
| Adhesive: | Adhesive - Both Sides |
| Backing: | Polyethylene-Terephthalate (PET) |
| Carrier: | White |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 0.6 W/m-K |
| Thermal Conductivity: | |
| Other: | ,, |
Related special
- Molex
- Connector Header Through Hole 2 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity AMP Connectors
- 63 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 57 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 63 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 3 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 3 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 10 (8 + 2 Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
- 9 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)