23MM-23MM-25-5590H-05
5S-23MM-23MM-25-5590H-05
23MM-23MM-25-5590H-05
23MM X 23MM 1=25/PK
Product Description
| Series: | 5590H |
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 23.00mm x 23.00mm |
| Thickness: | 0.019 (0.500mm) |
| Material: | Acrylic Elastomer |
| Adhesive: | Tacky - Both Sides |
| Backing: | - |
| Carrier: | Gray |
| Color: | 0.46??????C/W |
| Thermal Resistivity: | 3.0 W/m-K |
| Thermal Conductivity: | |
| Other: | ,, |
Related special
- Molex
- Connector Header Through Hole 2 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity AMP Connectors
- 63 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 57 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 63 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 3 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 3 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 10 (8 + 2 Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
- 9 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)