18.03MM-25.4MM-25-8815
5S-18.03MM-25.4MM-25-8815
18.03MM-25.4MM-25-8815
18.03MM X 25.4MM 1=25/PK
Product Description
Series:8815
Usage:Sheet
Shape:Rectangle
Outline:25.40mm x 18.00mm
Thickness:0.015 (0.381mm)
Material:Acrylic
Adhesive:Adhesive - Both Sides
Backing:Polyethylene-Terephthalate (PET)
Carrier:White
Color:-
Thermal Resistivity:0.6 W/m-K
Thermal Conductivity:
Other:,,
Related special
  • TE Connectivity
  • 1 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
  • In stock
  • TE Connectivity
  • 4 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural 0.098" (2.50mm)
  • Pin Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
  • Socket Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
  • 3 Rectangular Connectors - Housings Plug Black 0.150" (3.81mm)
  • 2 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.138" (3.50mm)
  • Molex
  • Hand Crimp Tool JHTR1031C
  • TE Connectivity AMP Connectors
  • 9 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
  • 3 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
  • 4 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
  • 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
  • 2 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
  • 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
  • TE Connectivity DEUTSCH Connectors