120.6MM-120.6MM-25-8815
5S-120.6MM-120.6MM-25-8815
120.6MM-120.6MM-25-8815
120.6MM X 120.6MM 1=25/PK
Product Description
| Series: | 8815 |
| Usage: | Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 120.60mm x 120.60mm |
| Thickness: | 0.015 (0.381mm) |
| Material: | Acrylic |
| Adhesive: | Adhesive - Both Sides |
| Backing: | Polyethylene-Terephthalate (PET) |
| Carrier: | White |
| Color: | - |
| Thermal Resistivity: | 0.6 W/m-K |
- TE Connectivity
- 4 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural 0.098" (2.50mm)
- Pin Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
- Socket Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
- 3 Rectangular Connectors - Housings Plug Black 0.150" (3.81mm)
- 2 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.138" (3.50mm)
- TE Connectivity AMP Connectors
- 9 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 3 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 4 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 2 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- TE Connectivity DEUTSCH Connectors