W2G115-AG71-12
5S-W2G115-AG71-12
W2G115-AG71-12
FAN AXIAL 127X38MM 24VDC TERM
Product Description
| Series: | W2G115 |
| Voltage - Rated: | 24VDC |
| Size / Dimension: | Square - 127mm L x 127mm H |
| Width: | 38.00mm |
| Air Flow: | 160.0 CFM (4.53m3/min) |
| Static Pressure: | - |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Tubeaxial |
| Features: | - |
| Noise: | 52 dB(A) |
| Power (Watts): | 12.00W |