RER101-36/14N/2HHA-20184
5S-RER101-36/14N/2HHA-20184
RER101-36/14N/2HHA-20184
FAN IMP MTRZD 101X52MM 24VDC
Product Description
| Series: | RER101 |
| Voltage - Rated: | 24VDC |
| Size / Dimension: | Round - 101mm Dia |
| Width: | 52mm |
| Air Flow: | 111.8 CFM (3.17m3/min) |
| Static Pressure: | - |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Motorized Impellers |
| Features: | PWM Control; Speed Sensor (Tach) |
| Noise: | 69 dB(A) |
| Power (Watts): | 23.00W |