QG030-303/12
5S-QG030-303/12
QG030-303/12
FAN BLOWER CF 363X47.5MM 12VDC
Product Description
| Series: | QG030 |
| Voltage - Rated: | 12VDC |
| Size / Dimension: | Rectangular - 363mm L x 50mm H |
| Width: | 47.50mm |
| Air Flow: | 82.2 CFM (2.33m3/min) |
| Static Pressure: | - |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Blower |
| Features: | Cross Flow |
| Noise: | - |
| Power (Watts): | 51 dB(A) |
| RPM: | 8.70W |