OD9220-12HB
5S-OD9220-12HB
OD9220-12HB
FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE
Product Description
| Series: | OD9220 |
| Voltage - Rated: | 12VDC |
| Size / Dimension: | Square - 92mm L x 92mm H |
| Width: | 20.00mm |
| Air Flow: | 32.0 CFM (0.906m3/min) |
| Static Pressure: | 0.130 in H2O (32.4 Pa) |