OD6025-60LB
5S-OD6025-60LB
OD6025-60LB
FAN AXIAL 60X25MM 60VDC WIRE
Product Description
| Series: | OD6025 |
| Voltage - Rated: | 60VDC |
| Size / Dimension: | Square - 60mm L x 60mm H |
| Width: | 25.00mm |
| Air Flow: | 26.0 CFM (0.736m3/min) |
| Static Pressure: | 0.280 in H2O (69.7 Pa) |