OD4020-24LB
5S-OD4020-24LB
OD4020-24LB
FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Product Description
| Series: | OD4020 |
| Voltage - Rated: | 24VDC |
| Size / Dimension: | Square - 40mm L x 40mm H |
| Width: | 20.00mm |
| Air Flow: | 7.0 CFM (0.198m3/min) |
| Static Pressure: | 0.190 in H2O (47.3 Pa) |