OD4010-12HB01A
5S-OD4010-12HB01A
OD4010-12HB01A
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
Product Description
| Series: | OD4010 |
| Voltage - Rated: | 12VDC |
| Size / Dimension: | Square - 40mm L x 40mm H |
| Width: | 10.50mm |
| Air Flow: | 7.0 CFM (0.198m3/min) |
| Static Pressure: | 0.100 in H2O (24.9 Pa) |