OD3010-12MB
5S-OD3010-12MB
OD3010-12MB
FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE
Product Description
| Series: | OD3010 |
| Voltage - Rated: | 12VDC |
| Size / Dimension: | Square - 30mm L x 30mm H |
| Width: | 10.20mm |
| Air Flow: | 4.0 CFM (0.113m3/min) |
| Static Pressure: | 0.170 in H2O (42.3 Pa) |