OD1238-48HTB
5S-OD1238-48HTB
OD1238-48HTB
FAN AXIAL 120X38MM 48VDC TERM
Product Description
| Series: | OD1238 |
| Voltage - Rated: | 48VDC |
| Size / Dimension: | Square - 120mm L x 120mm H |
| Width: | 38.00mm |
| Air Flow: | 100.0 CFM (2.80m3/min) |
| Static Pressure: | 0.280 in H2O (69.7 Pa) |
| Features: | - |
| Noise: | 42 dB |
| Power (Watts): | 4.80W |