OD1238-24LB
5S-OD1238-24LB
OD1238-24LB
FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Product Description
| Series: | OD1238 |
| Voltage - Rated: | 24VDC |
| Size / Dimension: | Square - 120mm L x 120mm H |
| Width: | 38.5mm |
| Air Flow: | 73.0 CFM (2.07m3/min) |
| Static Pressure: | 0.130 in H2O (32.4 Pa) |
| Features: | - |
| Noise: | 33 dB |
| Power (Watts): | 4.00W |