ME92251V3-000U-999
5S-ME92251V3-000U-999
ME92251V3-000U-999
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Product Description
| Series: | DR MagLev? |
| Voltage - Rated: | 12VDC |
| Size / Dimension: | Square - 92mm L x 92mm H |
| Width: | 25.00mm |
| Air Flow: | 39.5 CFM (1.12m3/min) |
| Static Pressure: | 0.100 in H2O (24.9 Pa) |
| Bearing Type: | Vapo-Bearing? |
| Fan Type: | Tubeaxial |
| Features: | - |
| Noise: | 28 dB(A) |
| Power (Watts): | 1.30W |