KDE1208PTB1-6AR
5S-KDE1208PTB1-6AR
KDE1208PTB1-6AR
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Product Description
| Series: | MagLev? |
| Voltage - Rated: | 12VDC |
| Size / Dimension: | Square - 80mm L x 80mm H |
| Width: | 25.00mm |
| Air Flow: | 42.5 CFM (1.20m3/min) |
| Static Pressure: | - |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Tubeaxial |
| Features: | Locked Rotor Sensor |
| Noise: | - |
| Power (Watts): | 2.60W |