G8020E12B1+6-RSR
5S-G8020E12B1+6-RSR
G8020E12B1+6-RSR
FAN 80X20MM TACH PWM 24VDC
Product Description
| Series: | G8020 |
| Voltage - Rated: | 12VDC |
| Size / Dimension: | Square - 80mm L x 80mm H |
| Width: | 20.00mm |
| Air Flow: | 49.0 CFM (1.39m3/min) |
| Static Pressure: | 0.200 in H2O (49.8 Pa) |