G5015E24B-RSR
5S-G5015E24B-RSR
G5015E24B-RSR
FAN AXIAL 50X15MM 24VDC
Product Description
| Series: | G5015 |
| Voltage - Rated: | 24VDC |
| Size / Dimension: | Square - 50mm L x 50mm H |
| Width: | 15.00mm |
| Air Flow: | 16.0 CFM (0.453m3/min) |
| Static Pressure: | 0.220 in H2O (54.8 Pa) |