G4020E12B1-RSR
5S-G4020E12B1-RSR
G4020E12B1-RSR
FAN AXIAL 40X20MM TACH 12VDC
Product Description
| Series: | G4020 |
| Voltage - Rated: | 12VDC |
| Size / Dimension: | Square - 40mm L x 40mm H |
| Width: | 20.00mm |
| Air Flow: | 11.7 CFM (0.331m3/min) |
| Static Pressure: | 0.230 in H2O (57.3 Pa) |