W1G130-AA25-01
5S-W1G130-AA25-01
W1G130-AA25-01
FAN 220VAC 220CFM 130MM
Product Description
| Series: | W1G130 |
| Voltage - Rated: | 230VAC |
| Size / Dimension: | Round - 151mm Dia |
| Width: | 58mm |
| Air Flow: | - |
| Static Pressure: | 0.363 in H2O (90.0 Pa) |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Tubeaxial |
| Features: | - |
| Series: | - |
| Power (Watts): | 24.00W |