UF92B12-BTLR
5S-UF92B12-BTLR
UF92B12-BTLR
FAN AXIAL 92X25MM 115VAC TERM
Product Description
| Series: | UF92B |
| Voltage - Rated: | 115VAC |
| Size / Dimension: | Square - 92mm L x 92mm H |
| Width: | 25.00mm |
| Air Flow: | 25.0 CFM (0.708m3/min) |
| Static Pressure: | 0.160 in H2O (39.8 Pa) |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Tubeaxial |
| Features: | - |
| Series: | 32 dB(A) |
| Power (Watts): | 11.00W |