UF92B12-BTHR
5S-UF92B12-BTHR
UF92B12-BTHR
FAN AXIAL 92X25MM 115VAC TERM
Product Description
| Series: | UF92B |
| Voltage - Rated: | 115VAC |
| Size / Dimension: | Square - 92mm L x 92mm H |
| Width: | 25.00mm |
| Air Flow: | 40.0 CFM (1.13m3/min) |
| Static Pressure: | 0.260 in H2O (64.8 Pa) |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Tubeaxial |
| Features: | - |
| Series: | 36 dB(A) |
| Power (Watts): | 11.00W |