UF92A12-BWHR
5S-UF92A12-BWHR
UF92A12-BWHR
FAN AXIAL 92X38MM 115VAC WIRE
Product Description
| Series: | UF92A |
| Voltage - Rated: | 115VAC |
| Size / Dimension: | Square - 92mm L x 92mm H |
| Width: | 38.00mm |
| Air Flow: | 46.0 CFM (1.30m3/min) |
| Static Pressure: | 0.320 in H2O (79.7 Pa) |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Tubeaxial |
| Features: | - |
| Series: | 38 dB(A) |
| Power (Watts): | 12.00W |