UF80B23-BTLR
5S-UF80B23-BTLR
UF80B23-BTLR
FAN AXIAL 80X25MM 230VAC TERM
Product Description
| Series: | UF80B |
| Voltage - Rated: | 230VAC |
| Size / Dimension: | Square - 80mm L x 80mm H |
| Width: | 38.00mm |
| Air Flow: | 18.0 CFM (0.510m3/min) |
| Static Pressure: | 0.140 in H2O (34.9 Pa) |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Tubeaxial |
| Features: | - |
| Series: | 31 dB(A) |
| Power (Watts): | 14.00W |