UF80A23-SWHR
5S-UF80A23-SWHR
UF80A23-SWHR
FAN AXIAL 80X38MM 230VAC WIRE
Product Description
| Series: | UF80A |
| Voltage - Rated: | 230VAC |
| Size / Dimension: | Square - 80mm L x 80mm H |
| Width: | 38.00mm |
| Air Flow: | 30.0 CFM (0.850m3/min) |
| Static Pressure: | 0.220 in H2O (54.8 Pa) |
| Bearing Type: | Sleeve |
| Fan Type: | Tubeaxial |
| Features: | - |
| Series: | 36 dB(A) |
| Power (Watts): | 12.00W |