UF80A02-BWHR
5S-UF80A02-BWHR
UF80A02-BWHR
FAN AXIAL 80X38MM 24VAC WIRE
Product Description
| Series: | UF80A |
| Voltage - Rated: | 24VAC |
| Size / Dimension: | Square - 80mm L x 80mm H |
| Width: | 38.00mm |