UF360AAA23-H1C4A
5S-UF360AAA23-H1C4A
UF360AAA23-H1C4A
IMPELLER 360X167MM 230VAC
Product Description
| Series: | UF360A |
| Voltage - Rated: | 230VAC |
| Size / Dimension: | Round - 360mm Dia |
| Width: | 167.3mm |
| Air Flow: | 1645.0 CFM (45.59m3/min) |
| Static Pressure: | 2.200 in H2O (548.0 Pa) |
| Features: | - |
| Series: | 70 dB(A) |
| Power (Watts): | 265W |