UF12A12-BTMR
5S-UF12A12-BTMR
UF12A12-BTMR
FAN AXIAL 120X38MM 115VAC TERM
Product Description
| Series: | UF12A |
| Voltage - Rated: | 115VAC |
| Size / Dimension: | Square - 120mm L x 120mm H |
| Width: | 38.00mm |
| Air Flow: | 92.0 CFM (2.61m3/min) |
| Static Pressure: | 0.280 in H2O (69.7 Pa) |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Tubeaxial |
| Features: | - |
| Series: | 42 dB(A) |
| Power (Watts): | 12.00W |