UF12A12-BTHNR
5S-UF12A12-BTHNR
UF12A12-BTHNR
FAN AXIAL 120X38MM 115VAC IP55
Product Description
| Series: | UF12A |
| Voltage - Rated: | 115VAC |
| Size / Dimension: | Square - 120mm L x 120mm H |
| Width: | 38.00mm |
| Air Flow: | 106.0 CFM (3.00m3/min) |
| Static Pressure: | 0.350 in H2O (87.2 Pa) |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Tubeaxial |
| Features: | - |
| Series: | 46 dB(A) |
| Power (Watts): | 12.00W |