R4S225-AA16-12
5S-R4S225-AA16-12
R4S225-AA16-12
FAN IMP MTRZD 225X88MM 115VAC
Product Description
| Series: | R4S225 |
| Voltage - Rated: | 115VAC |
| Size / Dimension: | Round - 225mm Dia |
| Width: | 88mm |