R4E225-AR15-09
5S-R4E225-AR15-09
R4E225-AR15-09
FAN IMP MTRZD 225X89MM 115VAC
Product Description
| Series: | R4E225 |
| Voltage - Rated: | 115VAC |
| Size / Dimension: | Round - 225mm Dia |
| Width: | 89mm |
| Air Flow: | 468.0 CFM (13.25m3/min) |
| Static Pressure: | - |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Motorized Impellers |
| Features: | - |
| Series: | 58 dB(A) |
| Power (Watts): | 50.0W |