R2E250-RA50-09
5S-R2E250-RA50-09
R2E250-RA50-09
FAN IMP MTRZD 250X99MM 230VAC
Product Description
| Series: | RadiCal? R2E250RA |
| Voltage - Rated: | 230VAC |
| Size / Dimension: | Round - 250mm Dia |
| Width: | 99mm |
| Air Flow: | - |
| Static Pressure: | - |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Motorized Impellers |
| Features: | - |
| Series: | - |
| Power (Watts): | 210W |