R2E225-BE51-09
5S-R2E225-BE51-09
R2E225-BE51-09
FAN IMP MTRZD 225X107MM 115VAC
Product Description
| Series: | R2E225 |
| Voltage - Rated: | 115VAC |
| Size / Dimension: | Round - 225mm Dia |
| Width: | 107mm |
| Air Flow: | 756.0 CFM (21.40m3/min) |
| Features: | - |
| Series: | 75 dB(A) |
| Power (Watts): | 185W |