R2E220-RA44-14
5S-R2E220-RA44-14
R2E220-RA44-14
220 MM AC CENTRIFUGAL FAN
Product Description
| Series: | RadiCal? R2E220RA |
| Voltage - Rated: | 115VAC |
| Size / Dimension: | Round - 220mm Dia |
| Width: | 71mm |
| Air Flow: | 529.7 CFM (15.00m3/min) |
| Features: | - |
| Series: | 69 dB(A) |
| Power (Watts): | 108W |