R2E220-AA44-23
5S-R2E220-AA44-23
R2E220-AA44-23
FAN IMP MTRZD 220X71MM 115VAC
Product Description
| Series: | R2E220 |
| Voltage - Rated: | 115VAC |
| Size / Dimension: | Round - 220mm Dia |
| Width: | 71mm |
| Air Flow: | 530.0 CFM (15.01m3/min) |
| Static Pressure: | - |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Motorized Impellers |
| Features: | - |
| Series: | 74 dB(A) |
| Power (Watts): | 100W |